CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Garance nejnižší ceny

Najdete-li jinde nižší cenu, snížíme Vám cenu svou pod tuto úroveň nebo Vás jinak individuálně zvýhodníme (nějaký dárek ZDARMA apod.). Stačí uvést do poznámky v objednávce a my se s Vámi neprodleně ještě před vyřízením objednávky spojíme a nabídneme možnost(i).

Nechceme Vás zatěžovat obšírným vysvětlováním ani právnickými termíny, podstatu shrnuje výše uvedené, nicméně v případě zájmu o podrobnosti viz níže :-)

Podmínky této nabídky:

Garance nejnižší ceny platí pro zcela totožný výrobek (totožné zboží) (rozumí se naprosto totožný model výrobku určeného pro tutéž zemi, tentýž modelový rok, stejné barevné provedení, stejnou velikost apod., jakožto i stejný stav výrobku, tj. zcela nový, nepoužitý, apod.), který je možný v tomtéž čase někde jinde od legálního obchodníka (netýká se podvodných webů apod.) na internetu reálně zakoupit (tj. neplatí pro jiné barvy, jiné velikosti, či klamavé nabídky apod., jakožto neplatí ani pro již neplatné nabídky či nedostupné zboží od případné konkurence, které již není reálně možné koupit a pouze jim "visí" na stránkách jako již neobjednatelné zboží či objednatelné jen v jiné velikosti apod.).

Zjednodušeně řečeno: přesně to samé, co by případně šlo koupit jinde levněji, tak toho se týká :-)

Garance nejnižší ceny není návrhem kupní smlouvy ani jiným pro nás právně či obchodně závazným či zavazujícím úkonem. Garance nejnižší ceny je pouze naší dobře (a přátelsky) míněnou nezávaznou nabídkou, která může být kdykoli odvolána/ukončena i bez udání důvodu a automaticky sama končí vyprodáním* nabízeného zboží či jeho nedostupností* či stáhnutím z prodeje z jakýchkoli jiných důvodů (i kdyby zboží bylo dále dostupné, např. při zjištění, že zboží by bylo kazové či s větší mírou či pravděpodobnosti reklamací apod.). Garance nejnižší ceny tak nezakládá právní nárok kupujícího na nejnižší cenu, jde z naší strany pouze o nezávaznou nabídku (možnost/šanci pro zákazníka) ve smyslu, že máme snahu v rámci svých možností zákazníkovi vyjít vstříc a mít pro něj lepší cenu než konkurence. Garance nejnižší ceny tak nezakládá nárok na vyplacení případného cenového rozdílu (vůči případně nalezené nižší ceně jinde) již po zakoupení ale ani ve fázi "jen" učinění objednávky (tak není naše nabídka myšlena ani koncipována). Garance nejnižší ceny nezakládá nárok na vyplacení případného cenového rozdílu (vůči případně nalezené nižší ceně jinde) ani jiného peněžního či nepeněžního plnění či nějaké formě náhrady, kompenzace apod., pokud by prodávající zboží (z jakýchkoli důvodů) nedodal či nemohl dodat z důvodu vyprodání*, nedostupnosti* či jiného důvodu, či pokud by pro prodávajícího byl takový obchod komerčně nevýhodný, se zápornou marží apod.

Zjednodušeně řečeno: Garance nejnižší ceny není z naší strany myšlena jako nějaký právní či technický termín ani závazek apod., ale "jen" jde o naši upřímnou snahu, prodat Vám zboží ve srovnáíní s konkurencí co nejvýhodněji pro Vás či s nějakou jinou přidanou hodnotou.

Pozn.:
Ale i v případě, že by výše uvedené podmínky garance nejnižší ceny nebyly splněny, tak nás neváhejte v případě zájmu kontaktovat, budeme se (nezávazně) v rámci svých možností snažit učinit pro Vás naši nabídku i v tomto případě zajímavou (zajímavější) ať již cenově či nějakou jinou přidanou hodnotou. Každého i potenciálního zákazníka si velmi vážíme a vždy máme o Vás coby zákazníka zájem a tudíž se Vám budeme snažit v rámci možností vyjít vstříc, bude-li to z naší strany možné.

* Přes veškerou naši snahu, není (zejména technicky) možné zajistit, aby všechno námi aktuálně nabízené zboží bylo také dostupné resp. aby aktuální nabídka se rovnala dostupnosti (ať už skladovosti u nás či u dodavatelů) a aby tento stav byl trvale on-line udržován v naprosté shodě. A není na tom nic špatného ani divného, je to běžná vlastnost eshopového druhu obchodování (který připomíná obecně nejvíce asi "katalogový" prodej) jak se pokusíme vysvětlit dále. Je to sice naše velké přání, aby nabízené položky mohly být trvale sesynchronizovány s dostupností, ale technicky to možné zatím bohužel není. Jednak se může kdykoli cokoli vyprodat a to jak u nás (což si pohlídáme lépe a téměř 100%), ale zejména u našich dodavatelů, kde to už pohlídat z větší části nejde, nemáme to jak ovlivnit, protože zdaleka ne všichni dodavatelé toto technicky umožňují resp. ne všichni jsou na to technicky zařízeni a i když ano, tak při nízkých stavech zásob, při posledních kusech apod. bývají někdy stavy skladů u dodavatelů nepřesné či různí dodavatelé jinak promítají do stavu skladů své on-line objednávky (někdo odepisuje kusy hned při objednání, někdo odepisuje až po expedici/vyskladnění a tedy může dojít k několikerému objednání i toho co je třeba již objednáno, ale nikoli vyskladněno apod.). A "ručně" každou položku hlídat on-line každým dnem či minutou také nejde i kdybychom měli od každého dodavatele on-line stav jejich zásob, jakože nemáme, protože ne všichni toto umožňují resp. ne všichni podobným systémem s dálkovým přístupem disponují. Proto se na nás prosím nezlobte, pokud se někdy stane, že něco co si objednáte již nebude. Věřte, že nás to v takových případech mrzí více než zákazníka a snažíme se nabídnout v takovém případě nějakou alternativu a často s nějakým zvýhodněním.


↑ Nahoru


↑ Nahoru