CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Craft

Craft

Jedna z předních firem vyrábějících funkční prádlo a sportovní oblečení. Ve světě sportu je Craft znám nejen svým komfortním funkčním prádlem, které vyvíjí již od 70. let 20. století, ale i dalšími vrstvami sportovního oblečení. Craft byl vůbec prvním iniciátorem celého systému oblékání ve třech na sebe navazujících vrstvách, které chrání organismus před nepřízní počasí i v náročných klimatických podmínkách. Kolekce značky Craft je postavena především na bohaté nabídce funkčního prádla, druhé vrstvy a kompletní sady oblečení pro běžecké lyžování, běh a cyklistiku.

Švédská značka CRAFT se specializuje od roku 1977 na vývoj a výrobu oblečení pro vytrvalostní sporty, kde hraje funkčnost a komfort zásadní roli pro dosažení optimálních výsledků. Díky úzké spolupráci se špičkovými sportovci a neustálému vývoji nových materiálů a technických řešení je CRAFT tréninkovým a závodním oblečením, které přináší skutečné výhody.

Nejlepší čeští sportovci oblékají prádlo CRAFT

Nezáleží, jestli jste mistr světa nebo sportujete jen pro zdraví a radost z pohybu. Craft je správná volba pro všechny, kdo to se svým rozhodnutím věnovat se sportu myslí vážně. Značku Craft si jako nejvhodnější funkční prádlo a oblečení pro své sportovní výkony zvolili mezi miliony uživatelů na celém světě i nejlepší čeští a slovenští sportovci:

Lukáš Bauer - nejlepší český reprezentant v běhu na lyžích
Ondřej Bank - nejúspěšnější český sjezdař
Radek Jaroš - známý český profesionální horolezec
Tereza Huříková - úspěšná česká bikerka, dvojnásobná juniorská Mistryně světa
Filip Ospalý - nejlepší český triatlonista
Jan Kopka - biker, kterému jsou limity vlastních možností obrovskou výzvou
Jan Lásko - jeden z nejlepších extrémních kajakářů na světě a reprezentant ve vodním Freestyle


↑ Nahoru


↑ Nahoru