CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


VHV - Opus

VHV - Opus

Česká značka VHV Opus, jejiž historie se traduje od r. 1923 si za dobu své eixstence získala dobré jméno ve svém oboru. V posledních více než 40 letech se VHV Opus zaměřuje hlavně na výrobu hokejové výstroje a příbuzné sporty a sportovních tašek.

Z historie značky VHV Opus a výrobní zaměření:

Zpočátku se firma VHV Opus specializoval na výrobu koňských postrojů a výrobků pro jezdecký sport, postupem času svůj výrobní program rozšířila o výrobu sportovních brašen a kletrů a posledních více než 40 lete se VHV Opus zaměřuje hlavně na výrobu hokejové výstroje a příbuzné sporty.

Od roku 1991 modeláři firmy VHV Opus úzce spolupracovali s firmou Karhu Canada (později CCM, nyní Reebok), pro kterou až do roku 2005 vyráběli statisíce kalhot ročně. Další rozšíření výrobního programu pro VHV Opus znamenal začátek spolupráce s finskou firmou C.P.E. Production Oy. Od roku 1998 ve spolupráci s touto firmou VHV Opus vyrábí protiúderové chrániče pro ozbrojené složky. Za 15 let této spolupráce se VHV Opus podařilo vyhrát řadu výběrových řízení v různých zemích Evropy (Anglie, Francie, Norsko, Finsko, Maďarsko) a dodat jim tisíce chráničů do akce i na trénink.

Firma VHV Opus si rovněž váží spolupráce s HC Kobra Praha při vývoji a testování chráničů a spolupráce s SKV Králové České Budějovice při vývoji a testování výstroje pro sledge hokej, které sponzoruje.


Zobrazit všech 3 produktů značky VHV - Opus »


Zboží značky VHV - Opus můžete najít v následujících kategoriích:

Sportovní tašky VHV Opus:

VHV Opus 2231 Senior šedo-červená

VHV Opus 2231 Senior modro-šedá

VHV Opus 4086 SR (senior)

VHV Opus 2231 Senior šedo-červenáVHV Opus 2231 Senior modro-šedáVHV Opus 4086 SR (senior)
1.069,00 Kč
1.069,00 Kč
999,00 Kč

Zobrazit všechno (3) zboží značky VHV - Opus z kategorie Sportovní tašky VHV Opus »


↑ Nahoru


↑ Nahoru