CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Tyrolia

Tyrolia

Značka Tyrolia přináší lyžařům kvalitní bezpečnostní lyžařské vázání. Jako jedna z mála, ne-li jediná, nabízí Tyrolia u některých svých modelů kromě diagonální špičky i diagonální patu. Rvněž Tyrolia produkuje kvalitní podložky pod vázání nebo chcete-li, desky.

STANDARD TYROLIA

Svět na bezpečnostních vázáních
Každé lyže prodané dnes na světovém trhu jsou vybaveny bezpečnostním vázáním, které vyhovuje mezinárodním normám. A každý lyžař na horách se spoléhá, že jeho vázání funguje přesně tak, jak je třeba - vypnutí je okamžité a jízda pevná. Faktem je - že jsou splněny bezpečnostní normy, ještě neznamená, že nelze nic vylepšit.

Aktivní bezpečnost TYROLIA
TYROLIA ukazuje cestu již více než 80 let - a nejstarší podnik v alpském lyžování staví na desítkách let svých zkušeností a inovací. Dnes pokračujeme ve vývoji vynikajících bezpečnostních funkcí, které nemůže nabídnout žádné jiné vázání na světě. Oceněni ATESTEM NEJVYŠŠÍ KVALITY TÜV za exkluzivní systém ABS a jedinečnou patu DIAGONAL, nabízíme svým zákazníkům nejvyšší dostupné bezpečnostní standardy.

O jednotlivých bezpečnostních prvcích vázání Tyrolia včetně obrázkových ilustrací se dozvíte přímo v kategorii sjezdové vázání Tyrolia.


Zobrazit všech 1 produktů značky Tyrolia »


Zboží značky Tyrolia můžete najít v následujících kategoriích:

Sjezdové lyžařské vázání Tyrolia 2020/2021 + výprodej:

Tyrolia Power Brake FR Pro 97 B black

Tyrolia Power Brake FR Pro 97 B black
570,00 Kč

Zobrazit všechno (1) zboží značky Tyrolia z kategorie Sjezdové lyžařské vázání Tyrolia 2020/2021 + výprodej »


↑ Nahoru


↑ Nahoru