CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Salomon

Salomon

Původem francouzká značka Salomon vznikla v roce 1947 v srdci Francouzských Alp - rodišti moderního alpinismu. Poháněn vášňí pro lyžování a návrhové inovace, Francois Salomon a jeho syn George navrhl a zdokonalil mnoho z prvních moderních vázání na lyže... Dnes se produkty s logem Salomon prodávají ve níce než 160 zemích a značka jako taková se stala globálním pojmem a je mezi lidmi velmi oblíbená. Salomon přináší design a inovace do horského prostředí, přetváří nové myšlenky ve skutečnost a rozšiřuje hranice možností.

Salomon je světovým lídrem v oblasti zimních sportů a je dobře zaveden také v oblasti oudoorových sportů. Značka Salomon je velice proslulá svými vysoce inovativními výrobky, které jsou orientovány na výkon a požitek ze sportu.

Značka Salomon se zaměřuje především na sjezdové a běžkové lyžování, snowboard a hlavní outdoorové sporty, jako horolezectví, turistika, adventure racing (dobrodružné závody) a trail running (terénní běh).

V současné době se portfolio výrobků značky Salomon skládá z několika produktových skupin: Alpine (sjezdové lyže, vázání, boty, helmy, hole), Nordic (běžkařské lyže, vázání, boty, hole), Snowboard (snb prkna, vázání, boty) Footwear (Trail Running, Winter, Walking, X-Mountain, Trek, Sandals, Life Style), Textil (Alpine, Nordic, Snowboard, Outdoor Perfomance, Life style), Doplňky (čepice, rukavice, ponožky, batohy, tašky, vaky na lyže a přezkáče, peněženky, ...).


↑ Nahoru


↑ Nahoru