CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


SIXS

SIXS

Značka SIXS byla založena v Itálii lidmi s velikými zkušenostmi s textilními materiály, kteří pracovali v oboru ve významných podnicích. SIXS ORIGINAL CARBON UNDERWEAR využívá svůj evropský patent, jenž se týká způsobu výroby materiálu z uhlíku, polypropylenu a lycry.

Všechny výrobky SIXS ORIGINAL CARBON UNDERWEAR se vyrábějí jako trika s dlouhým i krátkým rukávem, spodky, slipy, podprsenky. Vždy udrží Vaši kůži suchou a bez zápachu. Žádné jiné prádlo nemělo před tím takto komfortní úroveň. Lze jej používat celoročně. Tohoto skvělého výsledku je dosaženo pomocí patentovaného pletacího způsobu v kombinaci s uhlíkem, lycrou a polypropylenem, kdy se rychle odstraní pot z kůže, přenesením na vnější část materiálu. Tam se vypařuje a tím plní správně funkci termoregulace těla.

Každý výrobek SIXS ORIGINAL CARBON UNDERWEAR je 100% vyrobený v Itálii v jednom uni střihu pro ženy a muže ve velikostech XS - XXL.

Mezi spokojené uživatele SIXS ORIGINAL CARBON UNDERWEAR patří známí závodníci v moto GP Karel Abrhám, Marco Melandri a Alex De Angelis, cyklista MTB Alexis Vuillermoz a mnoho dalších. Prádlo SIXS ORIGINAL CARBON UNDERWEAR se spolehlivě osvědčilo při velkých podnicích jakými jsou Rallye Dakar, Tour de France, Giro d´Italia, Vuelta, maraton v Římě atd.


↑ Nahoru


↑ Nahoru