CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Aku

Aku

Italská společnost vyrábějící kvalitní outdoorovou obuv, zakladatele pana Gallianoa Bordina, která se zrodila z malé dílny ve velkého uznávaného výrobce v obuvnického průmyslu má více jak 30 - leté zkušenosti s designem a produkcí vysoké kvalitny. Trekingová , outdorová obuv AKU je určena od pobytu ve vysokohorském prostředí až po obuv určenou k volnému času -běžné chůzi v přírodě i městě.

Každý nový model je vyroben s opravdovou lásku k výrobku, postavenou na letité prestižní tradici italské řemeslné zručnosti. Výzkumem a vývojem vlastních nových technologii,společně s designem a garantovanou kvalitou se produkty AKU dostali na špici outdorového trhu s trekovou obuví.

Ty nejnáročnější modely z řady Mountanering a hlavní produkce trekové obuvi Aku se vyrábí ve výrobním závodu v Montebellunaě v Itálii v provincii Treviso,v kraji který je proslavený tradiční výrobou sportovní obuvi.

Druhý výrobní závod je v Cluji Napoca, v Rumunsku, kde jsou vyráběny především boty z řady Hiking.

Vysoce sofistikované a exkluzivní návrhy jednotlivých modelů bot, udělali ze značky AKU a jejich výrobků společnost jenž již dnes nesporně patří mezi vůdce v této oblasti. Byl vyvinut tkz. Global Cystom Fit - kdy spojením vlastních patentů se světovými materiály jenž se odebírají jen od certifikovaných výrobců se docílilo komplexního komfortu obuvi.

Velmi výrazný vztah má značka AKU k životnímu prostředí - je členem Association for conservation Member, Evropan outdoor - EOCA ,partnerem celé řady organizaci se vztahem k ochraně přírod.

Na český trh značku Aku pronikla již v roce 1993.


↑ Nahoru


↑ Nahoru