CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Smith optics

Smith optics

Společnost Smith optics byla založena roku 1965 Bobem Smithem. Hlavními produkty značky Smith optics jsou lyžařské brýle a sportovní sluneční brýle, dále lyžařské a snowboardové helmy a také cyklistické. Produkty značky Smith optics obléká mnoho významných sportovců, jako např. Scotty Lago (kanadský reprezentant ve snowboardingu).

Helmy Smith, které jsou plně kompatibilní s brýlemi, se řadí mezi světovou špičku.

Smith optics širokou škálu jak snowboardových, tak lyžařských helem. Velmi vyspělá technologie a funkčnost přileb značky Smith optics, si po dlouhá léta získává důvěru stále více zákazníků. Helmy uživatelům nabízí spoustu technických a praktických inovací. Všechny helmy značky Smith optics mají odjímatelnou vnitřní vložku, což přispívá k jednodušší údržbě, u vyšších modelů přileb je tato vložka vyrobena s příměsí stříbra, což zaručuje ochranu proti bakteriím a zápachu. Dále mají helmy Smith nastavitelné větrání a systém pro úpravu velikosti, pro lepší a pohodlnější nošení.

Lyžařské brýle značky Smith jsou plně kompatibilní s jednotlivými řadami helem. Obsahují speciální regulovatelný odvětrávací systém, který vyrovnává teplotu uvnitř brýlí, a tím zamezují mlžení. U vyšších tříd mají brýle Smith polarizovaná a vyměnitelná skla, např. podle počasí.


Zobrazit všech 9 produktů značky Smith optics »


Zboží značky Smith optics můžete najít v následujících kategoriích:

Sportovní sluneční brýle Smith:

Smith Prospect matt black / gold SP

Smith Edgewood matt black / red SP

Smith Shorewood shinny black grey

Smith Mastermind aqua flash silver

Smith Prospect matt black / gold SPSmith Edgewood matt black / red SPSmith Shorewood shinny black greySmith Mastermind aqua flash silver
1.999,00 Kč
1.999,00 Kč
2.299,00 Kč
2.199,00 Kč

Zobrazit všechno (9) zboží značky Smith optics z kategorie Sportovní sluneční brýle Smith »


↑ Nahoru


↑ Nahoru