CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Swans

Swans

Japonská kvalita! Swans je japonský výrobce lyžařských a snowboardových brýlí s optikou bez kompromisů, lyžařských helem s dlouhou tradicí.

Swans je pojem na poli sportovní optiky s kořeny sahajícími až do roku 1911. Produkci lyžařských brýlí zahájila japonská značka Swans v roce 1971, kdy přivedla na trh technologii zamezující zamlžování skel a stala se tak vůbec prvním světovým výrobcem, který přivedl na svět lyžařské brýle!

Historie firmy Yamamoto Optical Lens Works, která stála u zrodu toho, čím dnes Swans je, však sahá až do roku 1911.

V současné době se Swans může chlubit bezchybnou polarizací skel v lyžařských brýlích, jakož i perfektní adaptací brýlí do lyžařských helem. K tomu připočtěte široké spektrum barev a nadčasový design a máte v ruce skvělé brýle, které vás nezradí v žádných podmínkách.

Jedním z řady profesionálních sportovců, kteří se spoléhají na kvalitu japonských brýlí Swans, byl i Aleš Valenta - medailista z olympiády v Salt Lake City v roce 2002.

Značka Swans ale vyrábí také plavecké brýle. Plavci ocení plaveckých brýlí značky Swans zase kvalitu, kterou si zamiloval i náš nejlepší triatlonista a několikanásobný mistr ČR Přemysl Švarc, nebo olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda.


↑ Nahoru


↑ Nahoru