CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Sjezdové lyže Head

Head Head je přední výrobce vyrábějící lyže, lyžařské boty, přilby, hole, lyžařské tašky a vaky. Značka Head... Více o značce Head »

Lyže Head nyní nově s technologií Intelligence ™ a technologí Liquidmetal ™.

Vize technologie HEAD Intelligence ™ (původně vyvinutou pro používání v listech vrtulí helikoptér) spočívá ve vytvoření lyže, která má dokonalé vlastnosti na libovolném terénu a při jakémkoli stylu jízdy.

Technologie Head Liquidmetal ™ zase využívá tekutou molekulární strukturu materiálu lyže, kdy jednotlivé molekuly při stlačování či roztahování (ohyb lyže) mění pouze svou polohu a nedochází k namáhání a prasknutí struktury lyže, což má za efekt absolutní odpružení a nespotřebovávání energie a zamezení prasknutí z nadměrného pružení.

Jednou z nejaktivnějších a nejinspirativnějších cílových skupin se staly ženy. Od začátečnic až po zkušené instruktorky, kterým nabízíme speciální řadu lyží, která se může stát novým standardem v oboru. Pamatováno je na všechny sportovce - nejen profesionály ve Světovém poháru, ale také vyznavače různých stylů, nováčky, instruktory a nadšené lyžaře z celého světa.

Nabídku lyží Head opět připravujeme...

Pokračujte v nákupu v: řada Racing, řada Allmountain, řada Multi Conditions, řada Women, řada Junior, řada Rental/Skiboard, řada Freeride/Freestyle

Je nám líto, ale v této kategorii se nenachází žádné zboží.


↑ Nahoru


↑ Nahoru