CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Nordisk

Nordisk

Tradiční severský výrobce outdoorového vybavení. Firma Nordisk byla založena v 60. létech minulého století. Její sídlo je v Dánsku a své výrobky kromě Dánska prodává v celé Skandinávii a v Německu. Drsné klimatické podmínky Severní Evropy a Skandinávského poloostrova zvláště jsou důvodem, proč jsou veškeré produkty NORDISK tak pečlivě konstruovány a testovány. Úcta a respekt k tradičním postupům a aplikace moderních technologií jsou ve všech výrobcích optimálně vyváženy.

Výrobky NORDISK pokrývají kompletní nabídku outdoorového vybavení: spací pytle, batohy, stany, samonafukovací matrace, nádobí a veškeré příslušenství k uvedeným kategoriím.

Výrobky NORDISK jsou pro snazší orientaci rozděleny do tří kategorií nazývaných zóny:

Kategorie nejkvalitnějších produktů Nordisk pro soustavné profesionální užívání v těžkých klimatických podmínkách je označena jako černá zóna.

Vysoce kvalitní produkty Nordisk pro náročné turisty, používané převážně o dovolené a méně často v extrémních klimatických podmínkách, jsou zařazeny do červené zóny. Obvykle vycházejí ze stejného konceptu jako modely z černé zóny, používají rovněž kvalitní, ale cenově dostupnější materiály.

Většině rekreačních uživatelů vyhovuje velmi cenově příznivá zelená zóna, která zahrnuje produkty určené pro občasné použití v mírnějších klimatických podmínkách. I v tomto případě se jedná o kvalitní zboží vycházející z tradic firmy NORDISK.


Zobrazit všech 6 produktů značky Nordisk »


Zboží značky Nordisk můžete najít v následujících kategoriích:

Stany Nordisk:

Nordisk podlážka Asgard 12.6

Nordisk kabina Ydun 5.5

Nordisk výškový nástavec Asgard 12.6

Nordisk kabina Asgard 12.6

Nordisk podlážka Asgard 12.6Nordisk kabina Ydun 5.5Nordisk výškový nástavec Asgard 12.6Nordisk kabina Asgard 12.6
8.073,00 Kč
(8.970,00 Kč)
4.385,00 Kč
(4.890,00 Kč)
8.019,00 Kč
(8.910,00 Kč)
5.590,00 Kč
(6.210,00 Kč)

Zobrazit všechno (6) zboží značky Nordisk z kategorie Stany Nordisk »


↑ Nahoru


↑ Nahoru