CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Red Bull Racing Eyewear

Red Bull Racing Eyewear

Značka Red Bull Racing Eyewear je zastáncem sportovního vzhledu, aktivního životního stylu a exkluzivity. Red Bull Racing Eyewear je nezávislá Red Bull Racing značka s vlastním designem a inovativními materiály.

Značka Red Bull Racing Eyewear přináší na trh kvalitní a exkluzivní sportovní sluneční brýle, lyžařské brýle a dioptrické brýle.

Čím lepší a inovativnější materiály, tím větší úspěch. Značka Red Bull Racing Eyewear používá lehké, ale zároveň odolné materiály. Brýle jsou podmanivé díky svému tvaru i designu. Představují nejmodernější technologie, design, preciznost a sportovní vzhled.

Pro pochopení tradice značky Red Bull Racing Eyewear se podívejme zpět - konkrétně k samotným začátkům brýlí. Kdo považuje nýtované nebo nůžkové brýle za středověkou kuriozitu, ten se mýlí. Hned od začátku, brýle byly mistrovská díla materiálovým řemeslnickým zpracováním. Nešlo jen o usazení zvětšovacích skel do přiměřeně robustního materiálu - technologie v té době nesahala tak daleko. Tlak módních trendů nutil výrobce brýlí být stále více inovativnější. A to je místo, kde Red Bull Racing Eyewear přichází do hry - značka, která má komplexní znalosti sofistikovaných materiálů. A nejen to, Red Bull Racing Eyewear je také revoluční, pokud jde o vynalézavost a bohatství nápadů. Je tu ještě jedna věc, jedinečný design, který dává každému modelu svůj nezaměnitelný charakter. Materiál, technologie a trend doby - kdo by si myslel, že tradice může být tak moderní. Red Bull Racing Eyewear - Jednoduše výjimečné!


Zobrazit všech 3 produktů značky Red Bull Racing Eyewear »


Zboží značky Red Bull Racing Eyewear můžete najít v následujících kategoriích:

Lyžařské brýle Red Bull Racing / snowboardové brýle Red Bull Racing:

Red Bull Racing Parabolica-018S

Red Bull Racing Parabolica-016S

Red Bull Racing Parabolica-021S

Red Bull Racing Parabolica-018SRed Bull Racing Parabolica-016SRed Bull Racing Parabolica-021S
4.490,00 Kč
(8.290,00 Kč)
4.490,00 Kč
(8.290,00 Kč)
3.999,00 Kč
(8.290,00 Kč)

Zobrazit všechno (3) zboží značky Red Bull Racing Eyewear z kategorie Lyžařské brýle Red Bull Racing / snowboardové brýle Red Bull Racing »


↑ Nahoru


↑ Nahoru