CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Moon Boot

Moon Boot

Ikonická značka Moon Boot vznikla už v roce 1978. Jak design zimních bot i jejich název - v češtině měsíční boty - napovídá, byly inspirovány legendární expedicí Apollo na Měsíc.

20. července 1969

Momenty, které mění historii a stávají se legendou.

Dne 20. července 1969 byl Giancarlo Zanatta, mladý obuvník a podnikatel z italské Montebelluny, na návštěvě New Yorku a spolu se zbytkem světa sledoval živě přistání na Měsíci. Byl okamžitě dojatý. Inspirovaný a fascinovaný zvláštním tvarem a technologií astronautských bot vytvořil náčrt bot, které se brzy nato stanou jedním z největších úspěchů obuvnického průmyslu.
Po svém návratu do Itálie on a jeho tým navrhují a vyvíjejí Original Moon Boot

Originál pro „originály"

Od počátku 70. let představuje Moon Boot symbol ironie, módy a designu.

Je zároveň vnímán jako nejinovativnější, revoluční obuv a součást originálního životního stylu.

Cesta historií mody

Sledovat historii značky Moon Boot je jako podniknout úžasný výlet příběhem módy a designu posledních čtyř desetiletí.

V průběhu doby se Moon Boot přizpůsobil potřebám zákazníků, neustále mění design a vyvíjí se. Zároveň se pevně drží svých kořenů a identity.

Moon Boot je produkt hrdiny, který zahájil novou éru ve výrobě obuvi a stal se mezinárodní módní ikonou.

Sněhule Moon Boot vynikají originální zpracováním, které klade důraz na detaily, jsou oblíbeny jak kvůli originálnímu, lehce rozpoznatelnému designu, tak i díky svým vlastnostem. Moon Boot jsou vyrobeny z velmi lehkého nepromokavého materiálu, jsou hřejivé a udrží nohy v teple až do -35°C. Samozřejmostí je protiskluzová podrážka a funkční membrána Waterproof, která spolehlivě udrží nohy v maximálním pohodlí. V současné době přínáší výrobce, společnost Tecnica Group, na trh mnoho nových modelů mezi nejoblíbenější patří již řadu let zlaté Moon Boot.


↑ Nahoru


↑ Nahoru