CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


RH+

RH+

SPORT CODE je součástí DNA společnosti, stejně jako její základní hodnoty jsou reprezentovány v jejím názvu, který je symbolem pro univerzální dárce krve: RH+

Dobrodružství RH+ se zrodilo na silnicích a lyžařských svazích pro vášeň k cyklistice a lyžování.

RH+ code reprezentují technicky odolné materiály, které společnost vyvíjela v průběhu několika let ve své specializované laboratoři a ve spolupráci s vrcholovými sportovci. Výrobky společnosti mají vždy stejnou ochrannou známkou, která kombinuje to nejlepší ve stylu a výkonu. RH+ vždy vyvíjela elegantní sportovní oblečení za použití inovativních materiálů.

Genetický kód RH+ je založen na kontinuálním technologickém výzkumu a vývoji, zahrnujícím každého z našich zaměstnanců, odborných partnerů a sportovců, kteří testují produkty RH+ v reálném světě. Díky výzkumu, který začíná v PowerLogic Lab, revoluční laboratoři společnosti RH+, každý rok přináší značka RH+ inovativní materiály, které nastavují nové standardy pro výkonově orientované sportovní oblečení.

Identifikační kód RH+ je patrný v autentickém a osobitém designu produktů. Kombinuje tradiční italský životní styl a veškeré funkční prvky tak, aby vyhovovaly potřebám moderního sportovce. Dlouholeté zkušenosti RH+ májí za následek velmi propracovaný proces výroby od návrhu až po samotnou výrobu samotného produktu, který interpretuje, jak sportovci vnímají cvičení a fyzickou zátěž. RH+ se etablovala na mezinárodní úrovni díky stylistickému přístupu, který spojuje funkčnost a módní styl. Díky revolučnímu designu, a s pomocí distribuční síly, je značka RH+ úspěšná na světovém trhu.

Odbornost RH+ a oddanost výzkumu jsou patrné ve vysoké kvalitě cyklistického oblečení a doplňků RH+. Bezpečnost, pohodlí, lehkost a odolnost jsou klíčové funkční vlastnosti, které lze nalézt u všech kolekcí přileb a brýlí RH+. Jejich konstrukce kombinují tyto vlastnosti, které jsou pečlivě kontrolovány a optimalizovány v laboratoři RH+, s klíčový příspěvkem týmu špičkových odborníků, s cílem zajistit sportovci požadovanou výkonnost za každých podmínek. Důraz společnosti na každý detail a design učinily cyklistické produkty RH+ okamžitě rozeznatelnými od ostatních.


↑ Nahoru


↑ Nahoru