CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Spektrum

Spektrum

Švédská značka Spektrum spjatá s nejlegendárnějším švédským lyžařským závodníkem INGEMAREM STENMARKEM (86 vítězství ve světovém poháru!!!).

Spektrum vyrábí velmi kvalitní a tvarově originální lyžařské brýle, MTB brýle, sportovní a sluneční brýle, ale také doplňkově zavazadla a oblečení, kšiltovky...

Značka Spektrum získala zlatou medaili na ISPO AWARD za svůj nový rám brýlí pro zimní sezonu 20/21, který je vyroben s minimalizací dopadu na planetu, s využitím rostlinných materiálů.

Spektrum o sobě uvádí:

Jsme skupina přátel, všichni z horského města Åre v severním Švédsku, kteří sdílejí vášeň pro život prožitý venku a ve volné přírodě.

Tady nahoře se naše počasí mění mrknutím oka; od extrémního arktického slunečního světla po hlubokou zimní tmu; od hustého sněžení až po mlhu a bouřlivý déšť. Ale to nás nezastaví; je to součást toho, proč to tady milujeme. Některé z těchto rychlých změn jsou však způsobeny dopadem lidstva na životní prostředí a jsme odhodláni udělat vše pro to, abychom minimalizovali naši stopu.

Věříme, že jste jako my. Užíváte si krásy a divy divočiny, jste zvědaví objevovat nové a vzrušující věci a nemilovali byste nic jiného, než sdílet svá dobrodružství se svými přáteli. Ochotně se také snažíte přispět k minimalizaci svého dopadu na planetu, aby si budoucí generace mohly v nadcházejících letech užívat hory a nádhernou přírodu. Jednoduše proto, že je to správná věc.

To vše jsme uvedli do života pod jednou značkou postavenou na hodnotách, kterými žijeme a hrajeme.

Hlavní lidé spjatí se značkou Spektrum:

ANDREAS NILEMO - spoluzakladatel značky Spektrum

Zahájil svou kariéru na snowboardingu ve věku 6 let. Vyvinul jedinečný styl, díky kterému získal mezinárodní sponzorství se značkami jako Oakley, Airwalk a WeSC. Po velkých soutežních úspěších, po zranění byl nucen odejít do sportovního důchodu. To ho postavilo na cestu, rozběhnout několik úspěšných podniků a nakonec spoluzaložit Spektrum.

ROBERT OLSSON - spoluzakladatel značky Spektrum

Začal lyžovat ve věku 2 let a vždy potřeboval rychlost. Od svých počátků jako lyžařský závodník. Podílel se na tvorbě prosperující švédské freeskiingové scény, která měla na konci 90. a na začátku roku 2000 obrovský vliv na to, čím se moderní lyžování mělo stát. Vítězství na velkých soutěžích po celém světě a účast na nesčetných mezinárodních filmech o freeskiingu je Robert v těchto částech tak trochu lyžařskou legendou.

HENRIK KÖHLER - spoluzakladatel značky Spektrum

Už jako dítě byl nejšťastnější na lyžích. Získal místo ve švédském národním týmu. Postupem v závodech Europa Cup a Word Cup získával špičková místa, která ho dostala až do olympijského týmu směřujícího do Nagana. Současně byl také součástí vznikající freeskiingové scény. I on byll zraněn a musel se vzdát profesionálního lyžování. Pokračoval spoluzakládáním své vlastní značky lyžařského oblečení a od té doby působí v oboru.

ANDERS NEUMAN - spoluzakladatel značky Spektrum

Strávil roky a roky cestováním po světě hledáním dokonalého prašanu a strmých hor. Za objektivem svého fotoaparátu zachytil to nejlepší ze světových snowboardistů a lyžařů. Málokdo z fotografů na této planetě se může pochlubit tolika publikovanými materiály jako Neuman. Protože je již mnoho let spolumajitelem časopisu Transition Magazine, má dobrý přehled o světě akčních sportů a dodnes občas pracuje s klienty, jako jsou Red Bull, Volcom a Vans.

INGEMAR STENMARK - spolumajitel značky Spektrum

Jsou lyžaři, pak jsou lyžaři. Pak je tu Ingemar Stenmark. Nejlegendárnější lyžařský závodník na světě s nepřekonatelnými 86 vítězstvími ve světovém poháru, která během 15 let okouzlila národy a přinesla vzrušení z lyžování do obývacích pokojů po celém světě. Lyžování by dnes nebylo tím, čím je, bez tohoto muže, který tak úplně ovládl světový pohár, že museli změnit pravidla, aby mu zabránili ve vítězství! Ingemar je základní součástí rodiny Spektrum.


Zobrazit všech 30 produktů značky Spektrum »


Zboží značky Spektrum můžete najít v následujících kategoriích:

Lyžařské brýle Spektrum / Snowboardové brýle Spektrum:

Spektrum G004 Polarized Edition Prune - Polarized Brown Revo Blue (Clear Light Purple)

Spektrum G003 Black - Brown Revo Red

Spektrum G006 JR Cool Grey - Brown Revo Blue

Spektrum G006 JR Blue - Brown Revo Blue

Spektrum G004 Polarized Edition Prune - Polarized Brown Revo Blue (Clear Light Purple)Spektrum G003 Black - Brown Revo RedSpektrum G006 JR Cool Grey - Brown Revo BlueSpektrum G006 JR Blue - Brown Revo Blue
2.550,00 Kč
(3.940,00 Kč)
1.490,00 Kč
(2.690,00 Kč)
1.260,00 Kč
(1.590,00 Kč)
1.260,00 Kč
(1.590,00 Kč)

Zobrazit všechno (30) zboží značky Spektrum z kategorie Lyžařské brýle Spektrum / Snowboardové brýle Spektrum »


↑ Nahoru


↑ Nahoru