CZ | SK | EN

↓ Skočit na navigaci


Douchebags

Douchebags

Ač relativně mladá, přesto globálně uznávaná úspěšná norská značka Douchebags se specializuje na prvotřídně kvalitní, vychytané", elegantní, designově špičkové a nadčasové vaky, tašky, batohy, zavazadla určená nejen k lyžování, snowboardingu a (horské) turistice, ale i k běžnému používání do města. Značka Douchebags získala mnoho ocenění za své výrobky. Z celé kolekce značky Douchebags je zřejmý důraz na detail, nadčasovost, ale i praktičnost při použití výrobků Douchebags v reálu. To vše ve velmi elegantním nadčasovém designu, který patří ke špičce. Doplňkovým sortimentem značky Douchebags je oblečení.

Z historie Douchebags:

2009 - patrně počátek historie Douchebags, kdy mladý norský žák surfování Truls Brataas pozná legendárního švédského twin-tip lyžaře Jona Olssona. Z jejich ne úplné spokojenosti se zavazadly při cestování (Jon Olson byl na cestách i 300 dnů v roce) se zrodí myšlenka "situaci změnit"...hnaná silnou touhou vyvinout nové a lepší výrobky. Začalo se rozhovory s více než 150 lyžaři, snowboardisty a surfaři co je potřeba změnit, co od zavazadel očekávají.

2011 - vášnivý snowboardista a inženýr Erling Magnus Solheim se připojí k týmu a dohromady tři podnikatelé oficiálně zřídili Douchebags jako norskou společnost. Nové prototypy zavazadel značky Douchebags jsou vyrobeny.

2012 - v lednu 2012 své výrobky značka Douchebags představila veřejnosti poprvé. Dostávají masivní mezinárodní pozornost, a jsou vyhlašovány jako finalista pro Inovace roku v největší sportovní zboží veletrh na světě - ISPO v Mnichově, Německo. Prodeje jdou dobře, kolekce Douchebags byla vyprodána během dvou měsíců...

Od roku 2012 značka Douchebags jen roste a její tým je hrdý, že založil globálně uznávanou značku.


↑ Nahoru


↑ Nahoru